۲۸ خرداد, ۱۴۰۳ | ۹:۱۸ ب٫ظ

درباره ما

معرفی

شرکت بهپرداز جهان، به عنوان پیشروی حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات، افتخار ۲۵ سال خدمت رسانی به نهادهای دولتی، سازمان های بزرگ داخلی و شرکت های معتبر بین‌المللی را در کارنامه خود دارد. این شرکت با بهره گیری از نیرو متخصص، جوان و متعهد توانسته در حوزه های مختلف فناوری اطلاعات، نیازهای یکتا و خاص مشتریان خود را مرتفع سازد.

ماموریت ما

ارائه راهکارهای یکتای فناورانه در راستای تحول هسته کسب و کارهای بزرگ برای موفقیت در عصر دیجیتال

چشم انداز ۱۴۰۴

یکی از ۳ شرکت برتر بورس اوراق بهادار در حوزه فناوری اطلاعات به لحاظ ارزش بازار و دارای قابلیت اجرای پروژه های بین المللی

۷ شرکت همکار

سهامی حاص

دانش بنیان

شماره ثبت : ۱۲۰۰۰۴

سال تاسیس : ۱۳۷۴

زمــــینه فعالـــــیت : فناوری اطلاعات

بیش از ۶۰۰ پرسنل

شناسه ملی : ۱۰۱۰۱۶۳۵۴۹۸

بیش از ۴۰۰۰ مشتری

صادرات به کشور‌های چین و امارات متحده عربی

تاریخچه

نهم اسفندماه برای ما بهپرداز جهانی ها، روز خاصی است. در این روز بود که ایده «شرکت بهپرداز جهان» در سال ۱۳۷۴ شکل گرفت و آغاز مسیری پر چالش برای رفع نیازی بنیادین از کشور عزیزمان است. با ظهور فناوری اطلاعات در اواخر قرن بیستم، بر آن شدیم تا همگام با دنیا، مشکلاتمان را از طریق فناوری و نوآوری رفع کنیم و راهکارهایی اختصاصی برای سازمان های بزرگ فراهم آوریم. این ماموریت، چکیده هدفی است که طی این ۲۵ سال به دنبال تحقق آن بودیم. اعتلای ایران عزیز، از مسیر فناوری و نوآوری.

ارزش‌های ما

یکتایی

ما بهپردازی‌ها شبیه هیچکس نیستیم. ما، خودمانیم. بدون هیچ مشابهی. منحصربفردی ما از کجا می‎آید؟ تیمی یکتا داریم، در بازارهای یکتا حضور پیدا می‎کنیم، محصولات و خدمات یکتا ارائه می‎کنیم، و به سبک‎و‎سیاق خودمان، فرصت‌های محیطی را شناسایی و به ارزش تبدیل می‎کنیم، حرفمان، حرف است و صداقت را متاعی ارزشمند می‎دانیم.

چابکی

ما بهپردازی‌ها پویا هستیم و آماده تغییر و تجربه کردن فضاهای جدید. ما حواسمان به اطرافمان هست، فرصت‌ها را سریع و دقیق می‌شناسیم و در زمان مناسب آن‎ها را به ارزش تبدیل می‎کنیم. تاکید می‎کنیم که سستی و تعلل، جایی در بهپرداز ندارد.

یادگیری

یادگیری قلب تپنده بهپرداز است. ما بهپردازی‌ها سعی می‌کنیم بر لبه دانش حرکت کنیم، یاد بگیریم، یاد بدهیم و از آموخته‌هایمان، برای تبدیل شدن جهان به جایی برای زندگی بهتر بهره ببریم. ما قدر تجربه‌هایمان را می‌دانیم و با یادگیری از آن‌ها در مسیر بهترین شدن حرکت می‌کنیم. تفکر نقادانه و خلاق، مهارت مشترک ما بهپردازی‌هاست.

شور و اشتیاق

ما بهپردازی‌ها تشنه موفقیت هستیم. ما با تمام انرژی، باانگیزه بالا و با تکیه بر توانایی‎های یکتایمان هر روز قدمی رو به جلو برمی‎داریم. ما زندگی را حرکتی مشتاقانه برای تحقق اهداف خود می‎دانیم. ما بهپردازی‎ها، به دوگانه “کار و زندگی” اعتقاد نداریم. از نظر ما تنها یک زندگی وجود دارد و باید در کلیه بخش‎های آن با شور و اشتیاق جهت رشد بیشتر کوشید. کار ما، زندگی ما و زندگی ما، کار ماست.

خلق تجربه خوشایند

از خدا پنهان نیست از شما هم چه پنهان، ما بهپردازی‌ها حالمان خوب است و به‎همین دلیل، برای مشتریانمان هم حال خوب به ارمغان می‎آوریم. ما می‌دانیم که همه‌مان با اعتقادات متفاوت، نقاط قوت و ضعف متنوع، علائق و فرهنگ‌های مختلف برای بهترین شدن گردهم آمده‌ایم و برای موفقیت باید حال خوب خلق کنیم، هم برای خودمان و هم برای مشتریانمان.

افتخارات و گواهینامه‌ها

ایزو ۹۰۰۱:۲۰۱۵

ایزو ۲۰۰۰۰:۲۰۱۱

ایزو ۲۷۰۰۱:۲۰۱۳

سومین دوره جایزه ملی مدیریت فناوری و نوآوری

برترین برند شرکتی در منقطه (موسسه منا-۲۰۱۹)

جایزه اجلاس یکصد مدیر شایسته ملی برای مدیرعامل شرکت

لوح تقدیر اهتمام به زبدگی دیجیتال (جایزه ملی تحول دیجیتال-۱۳۹۷)

گواهی نام نیک برند (کنفدراسیون برند ایرانی)

جایزه مجمع عالی نخبگان مدیریت ایران برای مدیر عامل شرکت بهپرداز جهان

 جایزه ملی تعالی منابع انسانی دانشگاه تهرانD4 (۱۳۹۸)

تندیس جایزه ملی تحول دیجیتال

برنده تندیس برنزین زبدگی دیجیتال در چهارمین دوره جایزه تحول دیجیتال (۱۳۹۸)

برنده تندیس سیمین نوآوری دیجیتال در چهارمین دوره جایزه تحول دیجیتال (۱۳۹۸)