۱ خرداد, ۱۴۰۳ | ۴:۱۶ ب٫ظ

پیام تبریک مدیرعامل بهپرداز جهان به مناسبت فرارسیدن نوروز ۱۳۹۹

پیام نوروزی دکتر جلیلی

همکاران عزیز و گرامی
سلام
با عرض تبریک و شادباش فرا رسیدن نوروز سال ۱۳۹۹، بدینوسیله از تلاش ، همدلی و همراهی یکایک همکاران ارجمند ، معاونین ، مدیران و پرسنل صمیمانه تشکر و قدردانی نموده و از درگاه خداوند متعال ، سالی سرشار از سلامتی ، موفقیت ، بهروزی و شادمانی برای شما عزیزان و خانواده های محترمتان آرزومندم .

خداوند سبحان را شاکریم که در سایه الطاف و عنایات بیکرانش ، علیرغم وجود فراز و نشیب های فراوان ، با لطف و همت و همکاری شما خوبان توانستیم در سالی که گذشت قدم هایی مؤثر و موفق در راستای توسعه و پیشرفت صنعت فناوری اطلاعات کشورعزیزمان برداریم . امید است در آغاز سال جدید با سرلوحه قرار دادن برنامه ها و تلاش در ارتقاء سطح دانش و بهره وری بیشتر ، شاهد موفقیت های روزافزون باشیم .

در آستانه ورود به سال جدید از همه شما عزیزان تقاضا دارم با ارتقاء سطح تعلق و تعالی سازمانی و روحیه مشارکت جویی در اجرای برنامه های پیش رو ، همدل و همگام و با تلاشی مضاعف در جهت اقتدار شرکت گام برداشته تا با استعانت از درگاه خداوند متعال شاهد بالندگی و تحولات بنیادین در این شرکت بزرگ باشیم .
امید است در سال جدید با توکل به خدا و سرمایه گذاری و تلاش بیشتر و در راستای چشم انداز ۱۴۰۴ شرکت، یکی از ۳ شرکت برتر بورس اوراق بهادار در حوزه فناوری اطلاعات به لحاظ ارزش بازار و دارای قابلیت اجرای پروژه‌های بین المللی باشیم.

امیرضا جلیلی
مدیرعامل بهپرداز جهان

سایر مطالب