Deprecated: پروندهٔ Elementor\Scheme_Typography از نگارش 2.8.0! منسوخ شده است! به جای آن از Elementor\Core\Schemes\Typography استفاده نمایید. in /home/behpard3/public_html/wp-includes/functions.php on line 6085
کارگاه آموزشی "تفکر طراحی در کسب و کار" در بهپردازجهان برگزار شد | بهپردازجهان
۲ مرداد, ۱۴۰۳ | ۸:۲۳ ب٫ظ

کارگاه آموزشی “تفکر طراحی در کسب و کار” در بهپردازجهان برگزار شد

کارگاه تفکر طراحی در بهپردازجهان

به گزارش واحد منابع انسانی شرکت بهپردازجهان، روز پنجشنبه ۳۰ بهمن ماه ۱۳۹۹، در راستای توسعه برنامه های تحول دیجیتال سازمان، وبینار آموزشی ” تفکر طراحی در کسب و کار” با حضور مدیران و پرسنل برگزار گردید.
در این کارگاه آموزشی، که توسط جناب آقای دکتر رضا کرد برگزار گردید، ابتدا مبانی و تعاریف تفکر طراحی مطرح گردید، سپس به عناوینی همچون تقسیم بندی رویکردها نسبت به تفکر طراحی، اهداف و مزایت ها، آشنایی با ابزارها، فرآیندها و مراحل تفکر طراحی به روش IDEO و.. پرداختند.
تفکر طراحی از موضوعات جدید و روز دنیاست که به منظور ارائه خدمات یا محصولاتی بهتر به مشتریان و کاربران مورد بهره برداری قرار می‌گیرد، استفاده از این روش در یک سازمان یا استارتاپ می‌تواند سبب هماهنگی بیشتر با تغییرات تدریجی نیاز روز بازار و افزایش انعطاف‌پذیری و پاسخگویی آن‌ها در مقابل مشتریان شده و در نهایت، کسب‌وکار را به سطح موفقیت بالاتری می‌رساند.

اشتراک گذاری در linkedin
LinkedIn

سایر مطالب