۱ خرداد, ۱۴۰۳ | ۵:۴۱ ب٫ظ

پیاده سازی راهکار SAP ERP متناسب با ویژگی های صنعت

تهیه لایسنس، تحلیل فرایندها، پیاده­سازی راهکار بر اساس Best Practiceهای خاص صنعت و ارائه خدمات پشتیبانی پس از استقرار

ERP:

•       ERP (Enterprise Resource Planning) یا سیستم‌های برنامه‌ریزی منابع سازمانی، مجموعه‌ای از ماژول‌ها و ابزارهای یکپارچه نرم‌افزاری هستند که گردش اطلاعات را در حوزه‌های مختلف کسب‌و‌کار پردازش، ذخیره و خروجی را در قالب گزارشات عملیاتی و مدیریتی در اختیار سازمان قرار می‌دهد.

این حوزه‌ها می‌تواند شامل بخش‌های مالی، زنجیره تامین و خرید، لجستیک و انبار داری، تولید و کنترل کیفیت، فروش و خدمات پس از فروش، تعمیرات و نگهداری، مدیریت دارایی‌ها، مدیریت منابع انسانی، مدیریت مستندات و طراحی گردش کار (Work flow) باشد.

•      پیاده سازی موفق SAP-ERP در بزرگترین شرکت‌های دنیا و در صنایع مختلف، موجب شده تا SAP  بیشترین سهم بازار را در حوزه ERP بدست آورده و غنی‌ترین پایگاه دانش را در قالب Best-Practice‌های بین المللی در اختیار مشتریان خود قرار دهد.  این امر یکی از مزیت‌های رقابتی شرکت SAP در مقایسه با سایر شرکت‌های ارایه کننده محصولات ERP  می‌باشد به طوری که بیش از ۸۰ درصد از ۵۰۰ شرکت برتر دنیا در صنایع مختلف از راهکارهای SAP استفاده می‌کنند.

شرحی بر زیرخدمت‌های قابل ارایه توسط شرکت بهپردازجهان در حوزه SAP-ERP:

در حوزه ERP، شرکت بهپردازجهان کلیه خدمات از تهیه لایسنس SAP S4HANA (به‌روزترین نسخه موجود در دنیا)، تا پیاده سازی راهکار متناسب با صنعت و ارائه انواع سرویس پشتیبانی را در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد. پیاده‌سازی براساس Best-Practice‌های هر صنعت و متناسب با نیازمندی‌های خاص مشتری انجام شده و متدولوژی پیاده‌سازی مطابق با استاندارد SAP Activate خواهد بود.

همچنین علاوه بر خدمات نامبرده، این شرکت آمادگی ارائه سرویس‌های دیگری چون تامین سخت‌افزار، زیرساخت و امنیت اطلاعات و شبکه و … را نیز دارا می‌باشد.

 

پیاده‌سازی و عملیاتی کردن ماژول‌های SAP-ERP در حوزه‌های مختلف کسب و کار:

مزیت‌های ما:

تیم ما در بهپرداز جهان سابقه اجرای پروژه های بزرگ در صنایع متعددی را داشته اند که برخی از آنها عبارتند از:


توانمندی‌های ما در این حوزه: